• Вторник 27.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.34
  • EUR 33.49

“Він говорив, що машина була несправна, двигуни відмовляли неодноразово”, – мати загиблого в авіатрощі пілота

Общество    3948
“Він говорив, що машина була несправна, двигуни відмовляли неодноразово”, – мати загиблого в авіатрощі пілота

Один з пілотів, який загинув внаслідок падіння військового літака Ан-26 поблизу Чугуєва, 30-річний Ашраф Мсуя до трагедії говорив про несправність повітряного судна.

Про це повідомила журналістам мати загиблого Римма Мхавіла.

Він казав, що машина на даному етапі була несправна. Двигуни відмовляли неодноразово. Він був обізнаний про це… Ні, не цього ж дня, за день до цього. Він не скаржився. Він, скажімо так, пояснював, що машина не зовсім у справному стані. Він про це знав“, – розповіла жінка.

Вона також додала, що її син хотів бути пілотом з дитинства.

У нас у родині військових немає. Він був першим. Навчався на “відмінно”. Завершив академію (університет – Ред.) імені Івана Кожедуба. Штурман. Хотів тут працювати, хотів тут служити, в Україні, бути пілотом“, – поділилася мати загиблого військового.

Нагадаємо, що о 20:50 25 вересня поблизу Чугуєва при заході на посадку у 2 км від військового аеродрому розбився транспортний літак Ан-26 Повітряних сил ЗС України. Після падіння борт загорівся, і його загасили о 21:55. У літаку було 27 осіб, з них 7 офіцерів та 20 курсантів Харківського університету Повітряних сил імені І. Кожедуба (2 та 4 курс). Вони виконували навчальний політ. Після катастрофи до медзакладів доправили двох осіб. Одного з курсантів – до Харківської лікарні швидкої допомоги з 90% опіків тіла. Попри зусилля лікарів, вранці він помер. Другий курсант перебуває у військовому шпиталі в задовільному стані. Наразі працівники ДСНС завершили пошуки загиблих. Кількість жертв авіакатастрофи – 26 осіб.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Олена Нагорна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.