• Среда 27.01.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 28.15
  • EUR 34.19

У Харкові відбувся протест проти насильства (фото)

Общество    882
У Харкові відбувся протест проти насильства (фото)

Активістки вийшли на одинокі пікети в знак підтримки жінок.

Сьогодні, 29 листопада, на вулиці Сумській молодіжна організація “Білкіс” організувала захід в рамках Міжнародної акції “16 днів проти насильства”.

Одна з організаторок харківського протесту Євгенія Дзекун стверджує, що про такі речі не можна мовчати, бо тоді нічого не зміниться.

Статистика ООН показує, що кожна третя жінка в світі пережила фізичне або сексуальне насильство. Це відбувається систематично у всьому світі. Дуже часто люди говорять, що в цьому винна сама жінка, мовляв, не достатньо опиралася або сама це спровокувала. Але це не так. Ми вирішили вийти на вулиці для того, щоб звернути увагу людей на цю масштабну проблему. Якщо ми будемо мовчати, то це буде означати, що нам байдуже“, – розповіла Євгенія.

Участь у протесті взяли 18 жінок. Їхня колона розтягнулася впродовж всієї вулиці, тому кожна ніби стояла сама. У руках харків’янки тримали плакати з написами “Насильство не можна спровокувати”, “Моє “ні” означає “ні”, “Не жертва, а выжившая”.

Аріна Василенко декілька років тому стала жертвою сексуального насильства. За її словами, в таких випадках важливо не боятися звертатися до поліції.

Так сталося, що я одна з тих жінок, котрі стикнулася з цією проблемою, тому для мене важливо зараз показати свою позицію. Дуже хочу, щоб нас почуло суспільство. Жінка не повинна боятися піти в поліцію, щоб захистити свої права“, – розповіла Аріна.

Нагадаємо, що щорічно Україна приєднується до акції “16 днів проти насильства” з метою привернути увагу суспільства до проблеми подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. З 25 листопада по 10 грудня по всій країні проходять тематичні заходи.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Віталій Залевський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.