• Понедельник 25.01.2021
  • Харьков +3.43°С
  • USD 28.16
  • EUR 34.25

Нову губернаторку зустріли пікетом проти коксохіму (фото, відео)

Общество    1176
Нову губернаторку зустріли пікетом проти коксохіму (фото, відео)

Під стінами Харківської ОДА 30 листопада проходить черговий мітинг проти діяльності коксового заводу.

Як повідомляє з місця події кореспондент МГ «Об’єктив», учасники акції вимагають від новопризначеної голови ОДА негайно зупинити діяльність підприємства.

Учасники акції тримають плакати: «Чому коксохімічна банда досі не в буцегарні», «Приберіть бандитів від Новожанівського родовища мінеральної води – це власність харків’ян», «Ми не щури, припинить нас труїти» тощо.

«Я проживаю неподалік коксохіму вже 10 років. Постійно відчуваю на собі ці вихлопи. Іноді мені важко дихати. Багато людей в нашому районі хворіє на онкологічні захворювання та хворобами легень. Хочемо, щоб новий губернатор звернула увагу на цю проблему!» – каже одна з учасниць акції Світлана.

Нагадаємо, боротьба активістів за закриття Харківського коксового заводу триває вже декілька місяців. Активісти стверджують, що шкідливі викиди підприємства призводять до погіршення стану чистоти повітря, росту показників захворюваності онкологічними, серцево-судинними, алергічними хворобами, а також легень і верхніх дихальних шляхів.

27 серпня поточного року громадяни звернулися до Президента України з вимогою обмежити або припинити діяльність деяких промислових підприємств, а саме Харківського лакофарбового заводу «ФАРБОСС», Слобожанського коксового заводу, «ТЕРМОЛАЙФ-УКРАИНА» та заводу «Еластомер». У листопаді петиція зібрала 25 тисяч голосів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.