• Среда 27.01.2021
  • Харьков +3.95°С
  • USD 28.15
  • EUR 34.19

Харків’яни долучилися до столичної акції проти обов’язкової вакцинації (відео)

Общество    777
Харків’яни долучилися до столичної акції проти обов’язкової вакцинації (відео)

У центрі Харкова люди вийшли на пікет проти законопроєкту, який передбачає обов’язкову вакцинацію.

Тетяна, учасниця акції

Любое вмешательство – это могут быть уколы, таблетки, вакцины. Теперь принимать решения буду не я, не я хозяин своего тела. А хозяин моего тела – какой-то, например, медбрат.

2 грудня на розгляд Верховної Ради у другому читанні винесли законопроєкт №4142. Він передбачає створення системи громадського здоров’я. Також йдеться про обов’язкове щеплення у двох випадках – для отримання дозволу на відвідування навчального закладу та для представників деяких професій, які можуть поширювати інфекційні хвороби. Харків’яни вийшли до облдержадміністрації, аби висловити протест.

Марина, учасниця акції

Мы хотим сами решать за своих детей, вакцинировать нам или не вакцинировать. В каком состоянии сейчас ребенок – лучше же мама знает, правда? И вообще, медицинские манипуляции должны быть исключительно добровольными. Кто может решить лучше человека, что с ним делать?

 

Вимоги до обов’язкового щеплення для освіти чи працевлаштування вже прописані в чинній статті 12 закону «Про захист населення від інфекційних хвороб». Однак законопроєкт 4142 передбачає додаткову 11 обов’язкову вакцину проти пневмококової інфекції. Також йдеться про зобов’язання держави проводити щеплення згідно з календарем та вести відповідну статистику. 2 грудня біля Ради провели одразу два мітинги – прихильники законопроєкту та ті, хто з ним не згоден.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.