• Вторник 20.04.2021
  • Харьков +10°С
  • USD 28.01
  • EUR 33.71

Смартфони за передплату: газовики провели акцію для мешканців області (відео)

Общество    612
Смартфони за передплату: газовики провели акцію для мешканців області (відео)

Газовики провели для споживачів Харківщини незвичну акцію. 9 переможцям уже вручили подарунки.

Олена Наземчук отримує смартфон за те, що зробила передплату за послуги доставки палива. Жінка стала однією з 9 переможців акції від газовиків.

Олена Наземчук, переможниця

Я вчасно плачу за газ та за постачання. У мене є завжди передплата. Заздалегідь із літа починаю платити вже за зимові місяці. Сподобався телефон. Дякую велике! Я не сподівалася. Буде користуватися внуця. Подарую, як раз свята наближаються.

Минулоріч держрегулятор відокремив плату за доставку від ціни палива. Тобто споживач купує газ у постачальника, а завдяки облгазам він потрапляє до осель.

Дмитро Риков, переможець

Всегда вовремя плачу за коммунальные услуги, в том числе и за газ. Сегодня получил анализатор природного и угарного газа. Условия – оплата на год вперед доставки газа. И регистрируешься на сайте на Facebook и все. Перезвонили, сказали: “Выиграл”.

Скільки споживачу обійдеться доставка газу – залежатиме від обсягів використаного палива. А для деяких – держрегулятор визначив мінімальний платіж за послугу. За ці кошти в області обстежують, ремонтують і міняють тисячі кілометрів газопроводів та встановлюють нові газорегуляторні пункти.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.