Тікаючи з-під Харкова росіяни кинули велику кількість якісної техніки – ISW
Українські війська посилюють своє угруповання у Харківській області за допомогою трофейних російських танків Т-72.
На думку експертів американського Інституту вивчення війни, це свідчить про тяжкість російської поразки.
Читайте також: Вірили, що захистить від Джавелінів: ще цікавий трофей із Харківщини (відео)
“Початкова паніка контрнаступу змусила російські війська відмовитися від якіснішої техніки в робочому стані, а не більше пошкодженого обладнання, залишеного російськими військами, що відступали з Києва у квітні, що додатково свідчить про тяжкість російської поразки”, – сказано в огляді за 19 вересня.
Нагадаємо, на Харківщині виявлено запасний командний пункт окупантів , багато боєприпасів, а також 2 бойові машини піхоти з боєкомплектами.





