У деокупованому Ізюмі розгортають мобільний шпиталь – Ляшко
У деокупованому місті Ізюм Харківської області розгортають мобільний шпиталь – щоб надавати допомогу місцевим жителям.
Про це під час візиту на Харківщину заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
“Ми чітко зосередились на питаннях розгортання мобільного шпиталю у м Ізюм, який буде розміщено за допомогою ГО «Сумка самарянина». Шпиталь матиме обладнанням для надання хірургічної допомоги, буде забезпечений необхідними медикаментами”, – повідомив Ляшко.
За його словами, загалом у регіоні частина медичного обладнання була зруйнована, частина – вивезена окупантами. Тому з резервних фондів буде доправлено монітори пацієнта, апарати ШВЛ та УЗД.
“Все це буде привозитися міністерством, а частина є в тому мобільному шпиталі, який розгортається в Ізюмі. Зокрема буде потребувати вирішення також питання щодо пересувного комп’ютерного томографа, який зруйновано в лікарні”, – зазначив Ляшко.
Читайте також: У чотирьох деокупованих населених пунктах Харківщини запрацювали аптеки
Він також розповів, що питанням надання медичної допомоги людям у звільнених громадах опікуватимуться і міжнародні партнери: дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ, «Червоний Хрест», Всесвітня організація охорони здоров’я та міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів».





