У Харкові зупинилося метро. Мешканців просять бути в укриттях
Рух усіма лініями харківського метро припинено після обстрілу міста.
“Шановні пасажири! З технічних причин тимчасово призупинено рух лініями Харківського метрополітену. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!” – повідомила пресслужба КП “Харківський метрополітен” у Телеграмі.
У мерії доповнили, що всі станції метро працюють як укриття.
Голова ХОВА Олег Синєгубов закликав мешканців міста та регіону перебувати у укриттях.
“Мешканці Харкова та області: залишайтесь в укриттях до відбою повітряної тривоги. Очікуються повторні ракетні удари”, – попередив Синєгубов.
Раніше мер Харкова Ігор Терехов повідомив про три “прильоти” в місті, зокрема – про удар по об’єкту енергетики. У результаті в місті зникла електрика та вода в окремих районах.





