Як сьогодні вимикатимуть світло в Харкові та області, розповіли в обленерго
У Харкові та області вранці 3 грудня застосовуються погодинні графіки відключення електроенергії, до аварійних знеструмлень поки не вдавалися.
Про це МГ “Об’єктив” повідомили у пресслужбі АТ “Харківобленерго” і при цьому нагадали, що у разі надходження команди від НЕК “Укренерго” про зменшення споживання можуть бути запроваджені аварійні відключення.
“Енергетики сподіваються на стабільну роботу енергетичної системи України та на те, що додаткові вимкнення не знадобляться”, – наголосили у пресслужбі.
Читайте також: Почуйте нас! – в обленерго звернулися до мешканців Харківщини про відключення
Нагадаємо, що на сайті “Харківобленерго” можна дізнатися, коли за вашою адресою в Харкові чи області не буде світла, заповнивши спеціальну форму у розділі “Графік погодинних відключень” .





