Ракетний удар по Україні: енергетики відключають світло
Світло в будинках мешканців України та Харківської області зокрема може зникнути не через влучання ракет по об’єктах критичної інфраструктури.
На даний момент на території України – масштабна повітряна тривога. Вона оголошена в більшості областей, у тому числі Харківській. Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив про те, що “очікується” близько 60 ракет, запущених стратегічною авіацією РФ. Частина з них – уже в повітряному просторі України.
Водночас голова ще однієї ОВА – Житомирської – попередив про відключення світла по Україні.
“У зв’язку із загрозою ракетного удару по об’єктах енерегтечної інфраструктури, енергетики застосовують відключення енергопостачання! Це дозволить запобігти масштабним пошкодженням у разі влучання ворожих ракет. Зберігайте спокій. Опісля закінчення тривоги енергоживлення буде відновлено!” – написав у телеграмі голова ЖОВА Віталій Бунченко.
Нагадаємо, голова ХОВА Олег Синєгубов попередив мешканців Харківщини про небезпеку та попросив не ігнорувати цю тривогу.





