У Харкові 15 січня повністю відновили водопостачання після ракетної атаки
КП “Харківводоканал” завершило роботи з відновлення водопостачання у всіх районах міста, повідомила мерія Харкова.
Після відновлення стабільної подачі електроенергії всі водопровідні насосні станції працюють у заданому режимі, повідомили на підприємстві. Станом на 10:00 водопостачання абонентів відбувається безперебійно, в повному обсязі.
«Під час відключення електроенергії знову можливі обмеження та припинення водопостачання. Тому ще раз переконливо нагадуємо про необхідність завжди мати запас води у разі виникнення екстрених ситуацій», – зазначили на підприємстві.
Телефон для довідок: 15-33.





