Ще одне “Око Саурона” знищене на Харківському напрямку (відео)
Бійці бригади “Сталевий кордон” “Гвардії наступу” знищили на Харківському напрямку російський комплекс дальнього візуального спостереження “Муром-М”.
Відео опублікувала Державна прикордонна служба України.
“Прикордонна аеророзвідка виявила – бійці «Сталевого кордону» дроном-камікадзе знищили. І це вже четвертий комплекс дальнього візуального спостереження «Муром-М» на рахунку наших воїнів цього місяця”, – йдеться у публікації.
Відео: ДПСУ
Один із попередніх таких знищених комплексів прикордонники назвали “Оком Саурона”.





