Синоптики знову попереджають жителів Харківщини про небезпеку
Завтра на Харківщині очікуються ожеледиця та туман. Про небезпечні метеорологічні явища в регіоні попередив Харківський регіональний центр із гідрометеорології.
«Протягом доби 12 грудня по місту та області очікується туман, видимість 200 – 500 м. Ожеледь, на дорогах ожеледиця. I рівень небезпечності, жовтий. Водії та пішоходи, будьте уважними та обережними», – йдеться у повідомленні.







