$28,5 тис. заплатили чоловіки, зокрема з Харківщини, за маршрут до Молдови
Поблизу українсько-молдовського кордону на Одещині прикордонники затримали таксиста та чотирьох його пасажирів.
Незаконно потрапити до Молдови мали намір жителі Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей, інформують у Державній прикордонній службі України.
“Для реалізації задуманого чоловіки звернулись за допомогою до адміна телеграм-каналу, – розповіли у ДПСУ. – Останній, в режимі онлайн, мав надавати вказівки щодо маршруту руху. Свою допомогу адмін оцінив у 28,5 тисячі доларів. Вказану суму чоловіки перерахували на його криптогаманець та чекали подальших вказівок. Організатор, він же адмін телеграм-каналу, сконтактував клієнтів зі своїм пособником – водієм таксі, який займався їхньою безпосередньою доставкою. За його вказівкою чоловіки прибули до Вінниці, звідки вирушили в напрямку держрубежу. Вартість послуг таксі складала 10 тисяч гривень з кожного пасажира”.
Водія Renault та чотирьох його клієнтів затримали. Таксисту повідомили про підозру за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) ККУ. Щодо пасажирів склали адмінпротоколи за ст. 204-1 (спроба незаконного перетинання державного кордону України) КУпАП, справи скерували до суду.





