Спочатку вас кинуть, а потім спустять зграю – Казанський про домовленості з РФ
Російська державна пропаганда останніми словами проклинає лідера союзної Вірменії. З такою злістю навіть Зеленського та Порошенка не проклинали. Спочатку Росія здала союзника по ОДКБ. Тепер плює в його лідера та його народ. Ніколи за жодних обставин не можна укладати жодних домовленостей із Росією. Скінчиться тим, що вас спочатку максимально цинічно та підло кинуть, а потім ще й спустять на вас зграю таких людиноподібних.





