Серіал «Чорнобиль» обговорили харківські ліквідатори
У Харкові ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС обговорили популярний американський серіал «Чорнобиль». П’ятисерійна стрічка демонструє події 1986 року, причини та наслідки техногенної катастрофи. Детальніше — у матеріалі Василиси Степаненко.





