Харківські астрономи допомогли відкрити нову комету
Думали, що побачили астероїд, який потенційно загрожує Землі, а виявилося, що це — комета. Харківські астрономи допомогли відкрити небесне тіло в сузір’ї Кассіопеї. І встановили: комета пройде на великій відстані від нашої планети. Тож, бити на сполох не варто. Про небесний об’єкт вже доповіли на європейському конгресі, а вивчатимуть його — близько року.
Подробиці у матеріалі Олени Верекомської.





