Харківськім студентам дали півмільйона гривень на розвиток стартапів
Півмільйона гривень отримали дві команди студентів НТУ «ХПІ». Кошти спрямують на розвиток власних стартапів. Майбутні інженери пропонували різноманітні сервіси — від тих, що покращують фізичний та психологічний стан людини до нового слова в архітектурі. Хто виборов перемогу — дізнайтеся з сюжету.





