Електротранспорт у Харкові не працює – мерія
У пресслужбі Харківської мерії повідомили, що весь наземний електротранспорт у місті зупинився – так само, як і метро.
“Наземний електротранспорт зупинено, зараз намагаються усі маршрути закрити автобусами”, – повідомили в пресслужбі Харківської міськради.
Зазначимо, що раніше в КП “Харківський метрополітен” поінформували про зупинення руху на всіх лініях. При цьому метро продовжує працювати як укриття.
Нагадаємо, мер Харкова Ігор Терехов підтвердив три “прильоти” по місту, в тому числі – по об’єкту енергетики. У результаті в місті зникла електрика та вода в деяких районах.
Також читайте: У Харкові зупинилося метро. Мешканців просять бути у укриттях
Масований ракетний обстріл України триває. Харків’ян, як і мешканців інших регіонів, закликають перебувати в укриттях.





