Live

Електротранспорт у Харкові не працює – мерія

Події   
Електротранспорт у Харкові не працює – мерія

У пресслужбі Харківської мерії повідомили, що весь наземний електротранспорт у місті зупинився – так само, як і метро.

“Наземний електротранспорт зупинено, зараз намагаються усі маршрути закрити автобусами”, – повідомили в пресслужбі Харківської міськради.

Зазначимо, що раніше в КП “Харківський метрополітен” поінформували про зупинення руху на всіх лініях. При цьому метро продовжує працювати як укриття.

Нагадаємо, мер Харкова Ігор Терехов підтвердив три “прильоти” по місту, в тому числі – по об’єкту енергетики. У результаті в місті зникла електрика та вода в деяких районах.

Також читайте:  У Харкові зупинилося метро. Мешканців просять бути у укриттях

Масований ракетний обстріл України триває. Харків’ян, як і мешканців інших регіонів, закликають перебувати в укриттях.

Автор: Оксана Горун
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , Threads , Google News,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «Електротранспорт у Харкові не працює – мерія», то перегляньте більше у розділі Події на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 10 Жовтня 2022 в 10:53;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Оксана Горун у цій статті розкриває тему новин про те, що "У пресслужбі Харківської мерії повідомили, що весь наземний електротранспорт у місті зупинився – так само, як і метро".