Харківщина під обстрілом: прилетіло до 10 населених пунктів – Генштаб
Генштаб ЗСУ у зведенні на 6:00 17 жовтня повідомив про те, що Харківську область російська армія обстрілювала з мінометів, ствольної та реактивної артилерії.
На відміну від кількох попередніх діб, наш регіон не згаданий серед тих, по яких росіяни били авіацією, ракетами та РСЗВ.
“Противник здійснював обстріли на Слобожанському напрямку – з мінометів, ствольної та реактивної артилерії, в районах населених пунктів Ветеринарне, Висока Яруга, Вовчанськ, Вовчанські Хутори, Гатище, Дворічне, Зелене, Козача Лопань, Красне та Огірцеве Харківської області”, – відзначили у зведенні Генштабу.
Читайте також: Як звільняли Куп’янськ-Вузловий: відео бою KRAKEN із взводом ЗС РФ
Зазначимо, що 16 жовтня під важкі ворожі удари потрапили Стрілеча й Терни на Харківщині.





