За місяць кількість пасажирів метро Харкова виросла на один мільйон
У Харкові зростає кількість пасажирів підземки, повідомила Харківська міськрада.
3,9 млн. пасажирів перевіз Харківський метрополітен за 27 днів жовтня.
Найбільше людей скористалися «підземкою» 25 жовтня – 174 244 особи.
Для порівняння, минулого місяця метрополітен перевіз пасажирів на мільйон менше.





