Практично вся Миколаївська область звільнена від окупантів – Кім
Практично вся Миколаївська область звільнена від російських загарбників.
Про це повідомив у Telegram голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
За його словами, формально під окупацією залишається лише невелика частина території на Кінбурнській косі – там розташовані три маленькі села, що відносяться до Миколаївської області, та національний парк “Білобережжя Святослава”.
Кім додав, що водовід із Дніпра також під контролем ЗСУ, але його ще будуть розміновувати.





