На Харківщині немає дефіциту електроенергії в мережі – Укренерго
Споживання електроенергії порівняно з суботою поменшало, дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується, повідомили в «Укренерго».
В енергосистемі працюють усі види електростанцій. Імпорт електроенергії здійснюється у незначних обсягах.
Вчора енергетики зменшили обсяг мережевих обмежень в Одесі та Одеському районі, однак у місті все ще діють відключення за графіком. Ліміти споживання до областей не вводили через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі. Однак при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.
Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи на всіх об’єктах «Укренерго», пошкоджених внаслідок російських атак. Через масштабність та складність отриманих пошкоджень відновлення функціонування енергооб’єктів вимагає багато ресурсів та часу.





