У Харкові пропонують ліквідувати один із маршрутів тролейбусів
На думку автора петиції, адресованої керівництву міськради, 56 тролейбус у Харкові не потрібний.
“Прохання прибрати 56 тролейбус, оскільки він їздить майже порожнім і дублює інші маршрути”, – коротко виклав свою пропозицію автор петиції, опублікованої на сайті мерії, Олег Плотніков.
При цьому громадянин не уточнив, чим саме напівпорожні тролейбуси заважають йому особисто або людям, які мешкають уздовж маршруту.
Тролейбус №56 сполучає Східну Салтівку зі станцією метро “Академіка Барабашова”. Як і інший електротранспорт, він повернувся на маршрут після блекауту в Харкові – з 15 березня 2023 року. До цього, починаючи з 9 березня, тролейбуси та трамваї в місті не працювали. У “Харківобленерго” повідомили, що за час, що минув після ракетного удару 9 березня, відремонтували обладнання та стабілізували напругу в мережі.





