П’ять боїв йде на півночі від Харкова – дані Генштабу ЗСУ на 16:00

Україна   
П’ять боїв йде на півночі від Харкова – дані Генштабу ЗСУ на 16:00 Фото: Генштаб ЗСУ

Одну атаку на Південно-Слобожанському напрямку СОУ успішно відбили, повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні. 

Ще п’ять боєзіткнень триває. Ворог намагається прорватися в районі Вовчанська, а також у бік Нестерного і Круглого.

На Куп’янському напрямку ЗСУ відбивають один штурм ЗС РФ. Росіяни атакують біля Піщаного та Борівської Андріївки.

Нагадаємо, МГ “Об’єктив” повідомляла: вранці 18 січня Генштаб ЗСУ відзвітував, що минулої доби в Харківській області було 14 боїв. На Південно-Слобожанському напрямку росіяни атакували вісім разів. Бої йшли біля Вовчанських Хуторів, Вовчанська та Приліпки. На Куп’янському – ворог намагався прорватися шість разів у районі Петропавлівки та Курилівки.

Читайте також: Фантазії Путіна: Трегубов про оточені 15 батальйонів ЗСУ у Куп’янську-Вузловому

Автор: Ніколь Костенко-Лагутіна
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «П’ять боїв йде на півночі від Харкова – дані Генштабу ЗСУ на 16:00», то перегляньте більше у розділі Україна на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 18 Січня 2026 в 16:31;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Ніколь Костенко-Лагутіна у цій статті розкриває тему новин про те, що "Одну атаку на Південно-Слобожанському напрямку СОУ успішно відбили, повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні. ".