“Долітає мотлох”: Синєгубов про встановлення антидронових сіток навколо міста
В етері нацмарафону начальник ХОВА Олег Синєгубов констатував: територія, яку атакують російські дрони на Харківщині, розширюється. Через це доводиться оперативно реагувати на нові виклики та протидіяти загрозам.
Зокрема, Харківщину захищають антидроновими сітками.
Відео: національний телемарафон “Єдині новини”
“Маємо оперативно цьому протидіяти. Тут у нас, звичайно, і Ізюмський район, і Куп’янський район під ударами, ну, і, врешті-решт, і місто Харків. Околиці міста Харкова, північ, наприклад, так само затягуємо антидроновими сітками, тому що поодинокі випадки є, коли долітає до нас певний мотлох з Російської Федерації”, – пояснив начальник ХОВА.
Читайте також: Синєгубов: через обстріли регіону постраждав 15-річний підліток
Популярно
Новини за темою:
- Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
- підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
- приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
- дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.
Якщо вам цікава новина: «“Долітає мотлох”: Синєгубов про встановлення антидронових сіток навколо міста», то перегляньте більше у розділі Україна на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»
- • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
- • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
- • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
- • Дата публікації матеріалу: 16 Лютого 2026 в 10:37;





