Харків забезпечать додатковими генераторами енергії
Відбулася координаційна нарада, присвячена ліквідації наслідків ракетного удару по харківських ТЕЦ та відновленню електропостачання області.
Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на своїй сторінці у Facebook.
Читайте також: Бійці ДСНС з усієї України працюватимуть на деокупованій Харківщині
«Харків – місто-герой, який демонструє усьому світу свій характер та стійкість. 11 вересня російські війська завдали удару по одній із найбільших ТЕЦ в Україні – Харківській ТЕЦ-5. Більшість області та міста Харкова перебувала без електроенергії. Проблеми з електропостачанням у Харкові є і сьогодні. Місцева влада та відповідні служби розробили план повного відновлення електропостачання у місті та працюють над його реалізацією. Держава не залишається осторонь», – наголосив Олексій Чернишов.
За його словами, до Харкова направлено додаткові підрозділи ДСНС та вирішується питання забезпечення міста генераторами.





