З’явилися фото залізничного вокзалу у Козачій Лопані (фото)
Окупанти обладнали свої штаби у залізничному вокзалі Козачої Лопані.
Фото залізничного вокзалу та станції показали у Дергачівській міській раді.
Читайте також: На Дергачівщині двоє чоловіків наїхали автомобілем на міну – зведення голови громади
“Вашій увазі фотографії залізничної станції Козача Лопань та місцевого залізничного вокзалу, де розташовувався військовий штаб російських окупантів”, – сказано в повідомленні.








Нагадаємо, окупанти продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти Дергачівської громади, звільнені нещодавно ЗСУ.





