У Харкові електротранспорт не працює, у метро прогнозів не дають: причини
У “Харківбленерго” повідомили, що в Харкові та області знеструмлено споживачів кількох районів.
“Через спрацювання захисної автоматики частково знеструмлено споживачів деяких районів м. Харкова та Харківської області. Енергетики працюють над відновленням електропостачання”, – повідомили в пресслужбі “Харківобленерго”.
Раніше у КП “Харківський метрополітен” повідомили про зупинення руху “з технічних причин”.
Читайте також: У Харкові тимчасово зупинили метро
“Через брак напруги зупинилися потяги. Диспетчер попросив пасажирів залишити вагони. Прогнозів щодо відновлення руху працівники не дають”, – повідомив з метрополітену кореспондент МГ “Об’єктив”.
Наземний електричний транспорт у Харкові також тимчасово зупинився через падіння напруги в мережі. Цю інформацію “Суспільному” підтвердив віцемер Євгеній Водовозов.





