Понад 70% споживачів селища Лісне на Харківщині отримали світло
У селищі Лісове не було електропостачання з березня.
Частково відновлено електропостачання у селищі Лісове Харківської області, повідомили в “Харківобленерго”.
«Наразі заживлено вже близько 700 власників особових рахунків, а це – понад 70% споживачів населеного пункту. Світла не було з березня. Населений пункт знаходився у так званій сірій зоні, проводити роботи було неможливо», – зазначили енергетики.
У Дергачівському РЕМ повідомили, що ремонтні роботи на даній ділянці тривають.
Фахівці відремонтували високовольтну лінію 10 кВт, замінили 6 високовольтних опор та понад 6 км дроту.





