Японія допоможе фермерам Харківщини: насіння закупили на понад $1 млн
Японія готова передати харківським аграріям насіння соняшнику та кукурудзи. Про міжнародну допомогу повідомило міністерство агрополітики та продовольства України після зустрічі міністра Миколи Сольського з японською делегацією.
“Уряд Японії та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) забезпечать фермерів Харківщини насінням соняшнику та кукурудзи в рамках весняної посівної”, – повідомила подробиці пресслужба Мінагрополітики України.
Проєкт допомоги презентували на зустрічі за участю представників посольства Японії в Україні та Офісу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).
“Уряд Японії закупив насіння на суму в понад $1 млн. Воно вже доставлене на склади України та харківські аграрії зможуть подати заявки на його отримання через Державний аграрний реєстр“, – зазначили в міністерстві.
Читайте також: Фермери Харківщини можуть безкоштовно отримати насіння та добрива від USAID
Систему отримання насіння у міністерстві пообіцяли повідомити пізніше – на сайті відомства.





