Посеред дороги у Харкові помер літній чоловік: подробиці
У Слобідському районі Харкова 72-річному чоловіку раптово стало погано на проїжджій частині й він помер.
Про це повідомили у ГУ Нацполіції в Харківській області. Повідомлення про подію надійшло 6 червня близько 6:40. Видимих ознак насильницької смерті на тілі померлого правоохоронці не виявили.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч.1 ст. 115 ККУ з приміткою «раптова смерть».





