Працювали в органах на окупантів: судитимуть трьох псевдополіцейських з Ізюма
На Харківщині троє ізюмчан під час окупації міста обійняли в псевдоправоохоронному органі посади «оперуповноважених карного розшуку».
За даними Харківської обласної прокуратури, троє чоловіків добровільно пішли працювати до незаконного правоохоронного органу — «Изюмского отделения полиции УВД ВГА Харьковской области».
Обвинувачені приймали заяви від місцевих жителів, відбирали пояснення у свідків, складали протоколи огляду місця події.
На початку 2023 року колаборантів затримали. Наразі всі троє «поліцейських» перебувають під вартою.
Їх обвинувачують за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 ККУ).







