Черговий колаборант на Харківщині: будував кар’єру в окупаційній адміністрації
Правоохоронці викрили мешканця Вовчанська, який підтримав окупацію міста та навколишніх селищ й пішов на співпрацю з росіянами.
Про це повідомив начальник слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов.
Зрадник отримав посаду «помічника начальника» у фейковій адміністрації, яку незаконно створили окупанти в селі Хотімля.
Чоловік займався документами, реєстрував заяви на грошові виплати в рублях, вів звітність та облік місцевого населення.
«За таку співпрацю з окупантами чоловіка судитимуть. Ми вже зібрали достатньо доказів його злочину та повідомили про підозру у колабораціонізмі. Справу розслідуємо під процесуальним керівництвом прокуратури. Зло буде покарано», – зазначив Болвінов.





