У Харкові врятували цуценя, яке добу просиділо прив’язаним у лісі (відео)
Небайдужі люди знайшли налякане цуценя Бантика прив’язаним у лісі в Харкові.
Собака сидів на одному місці та чекав на господаря, повідомили у групі «Порятунок тварин Харків».
«Бантик дуже боявся незнайомих людей. Він кілька днів відновлювався після пережитого під нашою опікую», – зазначили рятувальники.
Після адаптації цуценя всиновили люди, які його знайшли.





