Вулицями Харкова ходив чоловік із холодною зброєю – поліція відкрила справу
Правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, який носив при собі холодну зброю – кастет.
Як повідомили в ГУ Нацполіції в Харківській області, на вулиці чоловік поводив себе підозріло, чим і привернув увагу правоохоронців. Копи при спілкуванні з харків’янином встановили, що він має при собі заборонений предмет.
Поліцейські вилучили у 39-річного чоловіка кастет та направили на експертне дослідження.
«За висновком експерта вилучене є холодною зброєю», – зазначили у поліції.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. Чоловіку повідомили про підозру. Тепер йому може загрожувати до трьох років тюрми.





