Світло повернули жителям Харкова, знеструмленим через удар РФ
У Харкові відновили електропостачання після ворожого авіаудару.
Як повідомили в АТ «Харківобленерго», фахівці ліквідували аварійну ситуацію і повернули світло жителям Північної Салтівки та селища Жуковського.
Нагадаємо, абоненти були знеструмлені через нічний «приліт» КАБ.
Вибухи в Харкові чули близько третьої години ночі. Мер міста Ігор Терехов повідомив про удари КАБами по Київському району. Пошкоджені приватні будинки, горів гараж. Обійшлося без жертв. Начальник ХОВА Олег Синєгубов поінформував: ще одне влучання зафіксували в Малоданилівській громаді, пошкоджені чотири приватні будинки.





