Трамваї та тролейбуси відновили рух у Харкові після знеструмлення
Трамваї та тролейбуси почали ходити основними маршрутами, повідомляє Харківська міськрада.
«У Харкові трамваї та тролейбуси відновили рух за основними маршрутами після перебоїв, спричинених знеструмленням», – йдеться у повідомленні муніципалітету.
Нагадаємо, вранці 5 лютого росіяни атакували енергетичну інфраструктуру, яка живить Харків, зупинилися наземний транспорт і метро, повідомив мер Ігор Терехов. Після обстрілу зупинилася одна із гілок метро. Пізніше у КП «Харківський метрополітен» написали, що проблеми з рухами поїздів підземки почалися через нестабільну ситуацію в енергосистемі.





