Смертельна пожежа в Харківському районі: ДСНС повідомила подробиці (фото)
Чоловік загинув уранці 2 березня у вогні. Горіла літня кухня в Малій Данилівці. У ГУ ДСНС України в Харківській області вже встановили причину події.
На місце рятувальників викликали о 09:28. Пожежа була на території приватного будинку в провулку Кооперативному. Зайнялася літня кухня.
“О 10:17 пожежу локалізовано, а об 11:13 — повністю ліквідовано. На місці пожежі рятувальники виявили тіло чоловіка 1959 року народження. За попередніми даними, причиною виникнення пожежі стало необережне поводження з вогнем”, – повідомили в ДСНС.

Раніше про цю пожежу поінформував голова Малоданілівської громади Олександр Гололобов. Вранці на Харків масово летіли російські “шахеди”, проте Гололобов одразу запевнив, що причина пожежі – не в “прильоті”.

Читайте також: Вночі по Сумській роз’їжджав водій, який випив у 12 разів більше за норму
Нагадаємо, у пожежах, що сталися з побутових причин, у Харкові та Ізюмі загинули двоє чоловіків. Горіли квартири у п’ятиповерхівках.
Новини за темою:
- Категорії: Події, Харків; Теги: ГСЧС, загиблий, малая даниловка, новини Харкова, пожежа;
- Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
- підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
- приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
- дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.
Якщо вам цікава новина: «Смертельна пожежа в Харківському районі: ДСНС повідомила подробиці (фото)», то перегляньте більше у розділі Події на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»
- • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
- • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
- • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
- • Дата публікації матеріалу: 2 Березня 2026 в 13:36;





