• USD 39.67
  • EUR 42.52

Збірна України поступилася команді Німеччині в Лізі Націй

Вчора відбувся матч п’ятого туру Ліги Націй між збірними Німеччини та України.

Перед матчем сталася досить неприємна ситуація: у чотирьох гравців збірної — Віктора Коваленка, Сергія Сидорчука, Віктора Циганкова та Андрія Ярмоленка — був виявлений COVID-19.

Про це повідомляє sport.ua.

Почався матч без розвідки і вже на самому початку наша збірна зусиллями Зубкова і Яремчука відкрили рахунок в матчі, 0: 1. Господарі отямилися та вже через десять хвилин скористалися помилкою українців — м’яч точно влетів в кут воріт Пятова, зрівнявши рахунок — 1:1. Ще через десять хвилин збірна Німеччини вже вийшла вперед — після передачі з флангу Вернер розстрілював ворота головою з декількох метрів, тож рахунок став 2 : 1.

Другий тайм господарі грали більш активно в атаці. Наші гравці в другій половині гри тричі потрапляли в каркас воріт Нойєра. Натомість збірна Німеччини зусиллями Вернера зробила рахунок 3 : 1 та спокійно догравала поєдинок.

Наступний і фінальний матч в Лізі Націй збірна України проведе у вівторок, 17 листопада, на виїзді проти збірної Швейцарії.

Раніше повідомлялося про те, як українська збірна грала з командою Польщі.

Автор: Олександра Пруднікова