Судитимуть робітницю моргу: її звинувачують у крадіжці речей у загиблих воїнів
Про те, що судитимуть 62-річну співробітницю моргу, повідомили у Харківській облпрокуратурі.
“Прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно 62-річної жінки за фактами крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану, та незаконного заволодіння предметом, що знаходиться на тілі померлого, з корисливих мотивів (ч. 4 ст. 185, ч. 3 ст. 297 КК України)”, – написали у прокуратурі.
Наразі обвинувачена перебуває у СІЗО.

Нагадаємо, раніше МГ “Об’єктив” повідомляла: правоохоронці на Харківщині встановили, що співробітниця моргу знімала золоті прикраси із тіл загиблих українських воїнів. У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що розслідувати справу почали після звернення дружини полеглого захисника, яка, отримавши тіло чоловіка з моргу, помітила зникнення його обручки. Жінка запевняла, що перед передачею тіла до моргу прикраса мала бути на місці. Під час слідства встановлено, що до зникнення обручки причетна молодша медична сестра Чугуївського відділення ДСУ «Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи». Вона систематично привласнювала особисті речі загиблих воїнів, – зазначили правоохоронці. Після цього жінка здавала вкрадене у ломбард, розповів начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківської області Сергій Болвінов. Фігурантка зізналась, що просто хотіла покращити свій матеріальний стан. Жінці повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) та ч. 3 ст. 297 (наруга над тілом померлого) ККУ, додали в ГУ Нацполіції в Харківській області. Їй загрожує до 8 років тюрми.





