Дуже важка ситуація – Терехов про опалення в Харкові після атаки на ТЕЦ-5 📹
Ситуація із теплопостачанням 853 багатоквартирних будинків у Харкові, з яких 3 лютого злили теплоносій після чергової повітряної атаки росіян на ТЕЦ-5, залишається дуже важкою, розповів в етері нацмарафону мер Ігор Терехов.
Терехов нагадав, що в ніч проти 3 лютого військові РФ “практично зруйнували” ТЕЦ-5. Також під ударами були електропідстанції «Харківська» та «Залютине». Внаслідок цього було припинено теплопостачання 929 об’єктів, з яких 853 — житлові будинки. Без тепла залишилося майже 105 тисяч абонентів у частинах Шевченківського, Новобаварського, Холодногірського та Київського районів.
“Ми були вимушені злити теплоносій з 853 багатоповерхових житлових будинків. Люди залишилися без опалення. Сьогодні ми працюємо, але на загал я не можу нічого казати. Працюємо практично цілодобово і робимо все можливе, щоби люди були з послугами. Так, сьогодні дуже важка ситуація з теплопостачанням цих житлових будинків, але працюємо”, – констатував міський голова.
Відео: національний телемарафон “Єдині новини”
Нагадаємо, надзвичайну ситуацію регіонального рівня офіційно оголосили в енергетиці Харкова та області 10 лютого. Такий статус, зокрема, дозволяє регіонам приєднатися до держпрограми «СвітлоДім», яка передбачає надання від 100 до 300 тис. грн на обладнання для енергоавтономності багатоквартирних будинків. Подавати заявки можуть ОСББ, житлові та обслуговуючі кооперативи. На будинки комунальної форми власності програма не поширюється. Поки що вона діє лише на Київщині, а надалі має запрацювати у всіх громадах, де офіційно зафіксована НС в енергетиці.





