З опаленням – 70% харків’ян – Терехов про ситуацію з теплом, водою і світлом
У Харкові станом на вечір 25 листопада опалюються 70% житлових будинків.
Про це мер Ігор Терехов розповів у етері національного телемарафону.
“Практично все місто зараз з водопостачанням, є електроенергія. Є певні труднощі з балансом електроенергії, тому запропоновано Харківобленерго часткове відключення по графіку. Так зване віялове відключення. Що стосується теплопостачання, зараз така робота проводиться. Ми працюємо цілодобово. Для того, щоб місто Харків було повністю з теплом. На теперішній час 70% помешкань міста Харкова вже з теплом. Будемо працювати всю ніч і завтрашній день, щоб в оселях харків’ян було тепло”, – повідомив міський голова.
Читайте також: У Харкові повністю відновили водопостачання
Терехов також зазначив, що з початку опалювального сезону комунальникам довелося вже чотири рази повністю перезапускати систему опалення.





