Зникла електрика. Місто на Харківщині залишилося без води
Тимчасово без води залишилося місто Первомайський у Харківській області. Мер повідомив причини.
“Шановні жителі громади! Через відсутність електропостачання на питному підйомі водопостачання міста тимчасово припинено (до відновлення енергопостачання). Ведуться відновлювальні роботи”, – написав мер Первомайського Микола Бакшеєв у телеграмі.
Причин аварії він не уточнив.
Об 11:19 мер Первомайського повідомив, що водопостачання у місті відновили.
Читайте також: Майже 2 роки без світла: у село на Харківщині повертають електрику
Нагадаємо, на Харківщині сьогодні вирує черговий циклон: пориви вітру досягають 15-20 метрів за секунду. Мер Харкова Ігор Терехов попередив про можливі обриви проводів електропостачання.





