Працюють усі три лінії. Метро Харкова знову возить пасажирів
У Харкові відновило роботу метро, повідомили у Харківській міськраді.
«З 13:20 для обслуговування пасажирів почали працювати 1-а та 2-га лінії. З 14:05 було відкрито 3-ту лінію», – повідомили у міськраді.
Метро у Харкові припинило рух 23 листопада близько 14.30 після масштабної атаки на енергосистему України.





