Харків’яни зможуть зустріти Новий рік у метро: Терехов назвав умову
Усі охочі зможуть зустріти 2023-й рік біля головної ялинки Харкова на станції метро “Університет”, повідомив міський голова Ігор Терехов в етері національного телемарафону.
При цьому мер уточнив, що зустріти Новий рік на станції “Університет” зможуть ті, хто прийдуть у метро до початку комендантської години (із 5 грудня, згідно з розпорядженням голови ХОВА Олега Синєгубова, вона починається о 23:00 і закінчується о 5:00 – ред.)
За даними пресслужби міськради, 31 грудня біля ялинки запланований невеликий концерт.
“Люди, які до комендантської години прийдуть у метрополітен, зможуть зустріти Новий рік біля ялинки”, – сказав міський голова.
Терехов повідомив, що з 19 грудня – саме тоді відбудеться відкриття ялинки у підземці – стартують вистави для малечі. На станції також встановили будинок Діда Мороза, де діти зможуть написати листа чарівникові й отримати відповідь.
“Із 19 грудня в нас буде казка для діточок, харків’ян та людей, які приїхали до нас з окупованих територій та інших міст. Ми організовуємо казки в метрополітені біля нашої красуні-ялинки, де діти зможуть насолоджуватися казками, які будуть наші артисти їм показувати”, – розповів мер.
Міський голова також наголосив, що всі новорічні заходи проводитимуться за рахунок спонсорів: із міського бюджету коштів на це не витрачатимуть.
Раніше Терехов показав, як виглядає ялинка у метро. Її висота – 5,5 метрів, і це головна ялинка міста. Цьогоріч через війну від новорічного дерева на майдані Свободи відмовилися.





