На Балаклійщині зводять новий міст: добудувати планують до кінця року (відео)
Поблизу села Байрак на Харківщині, яке зазнало значних пошкоджень внаслідок дій РФ, будують новий міст.
Роботи проводяться на автомобільній дорозі Т-21-10, повідомили у Балаклійській міській військовій адміністрації.
Будівництво тут стартувало у січні. Протяжність нового мосту становитиме близько 200 метрів, ширина – 12 метрів.
«Міст матиме змогу витримувати вантажівки вагою до 60 тонн. Також на ньому буде облаштовано тротуари для пішоходів, нове освітлення, корнизні блоки тощо», – додали у Балаклійській МВА.
Також тут планують провести капремонт під’їзду до нового моста, довжиною 1,8 км.
Завершити роботи планують до кінця року.





