Скільки переселенців отримали «Картку харків’янина», повідомили у мерії
Від початку року понад 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заяви на отримання «Картки харків’янина». Про це розповіли в Харківській міськраді.
За даними мерії, найбільше звернень – у Шевченківському та Салтівському районах. В кожному з них подали заяви понад 2 тисячі осіб.
«Перші 1,3 тис. виготовлених карток уже передано до управлінь соціального захисту населення та видано внутрішньо переміщеним особам», – додали в міськраді.
Нагадаємо, про те, що «Картку харків’янина» можуть отримати внутрішньо переміщені особи, повідомляли в міськраді 20 січня. Щоб оформити картку, переселенці можуть звернутися: до ЦНАПу будь-якого району Харкова, у простір адаптації «СВІЙ», до Управління соцзахисту населення або через сайт «Портал електронних сервісів міста Харкова».





