Військовий шпиталь у Харкові після удару: Синєгубов про наслідки й відновлення
У Харкові досі усувають наслідки прильоту БпЛА по військовому шпиталю, повідомив в етері нацмарафону голова ХОВА Олег Синєгубов.
«Ми робимо все можливе всіма службами, зокрема, у повній комунікації з Міноборони щодо усунення наслідків такого удару. Удар був досить серйозний. Постраждало декілька корпусів. Велика кількість вікон вибиті, тому наразі робиться все можливе, щоб усунути наслідки. Це перше наше завдання. Далі вже будемо вживати заходів щодо відновлення», – розповів Синєгубов.
Відео: національний телемарафон “Єдині новини”
Увечері 29 березня Харків масовано атакували російські БпЛА. Внаслідок атаки двоє загиблих постраждали 35 людей. Через удар постраждав військовий госпіталь, повідомляли в Генштабі ЗСУ. Едуард Хорошун, начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, розповів, що після обстрілу в установі негайно виконали заходи, щоб можна було безперебійно надавати медичну допомогу.
За словами Синєгубова, ніч у Харкові минула спокійно. Зокрема, у повітряному просторі не спостерігали «шахедів», які до цього п’ять діб масовано атакували обласний центр. Як повідомляв голова ГУНП Харківщини Петро Токар: за ці дні по місту прилетіли 22 ворожі дрони.
Однак, ворог бив по області, додав голова ХОВА.
«Було сім ударів КАБами у напрямку Куп’янська. Там ворог бив по місту із РСЗВ по центральній частині. Ще не можемо відновити повністю електропостачання для двох тисяч абонентів», – зазначив Синєгубов.





