Удар “Іскандером” по Харкову: кількість постраждалих знову зросла
До 13 зросла кількість постраждалих від ворожого удару “Іскандером” по Шевченківському району Харкова вранці 6 серпня.
По медичну допомогу звернулася 52-річна жінка, повідомили в обласній прокуратурі.
Нагадаємо, вибух пролунав у Харкові близько 10-ї ранку 6 серпня. Армія РФ вдарила по території житлової забудови в Шевченківському районі «Іскандером», повідомили в облпрокуратурі. Пошкодження отримали будівля поліклініки, офісні та гаражні приміщення, гуртожиток вишу, нежитлові будівлі та 25 автомобілів. У житлових багатоповерхівках вибиті вікна. Начальник ГУ Нацполіції Харківщини Володимир Тимошко поінформував про 12 постраждалих цивільних, серед них – восьмимісячний хлопчик та десять жінок. З-під завалів надзвичайники врятували п’ятьох людей.





